PRAGUE FLEET OF CARS
ŘIDIČI - VÁŠ ÚSPĚCH JE PRO NÁS MOTIVACÍ

Hledáte práci? 

Naše společnost přijímá do naší flotily řidiče na smluvní přepravu osob po Praze. 

Nabízíme práci pro řidiče, ale i řidičky, osobních automobilů na smluvní přepravu osob po hl. m. Prahy. Pracovní úvazek může být na hlavní či vedlejší pracovní poměr a nebo jen jako brigáda. 

Naše vozy jezdí 24 hodin, 7 dní v týdnu. Je tedy jen na Vás, kdy budete mít čas a chuť pro nás jezdit. Můžete se sami rozhodnout, zda-li si chcete pouze přivydělat s Vaší současnou prací a nebo se budete plnohodnotně věnovat práci u nás ve flotile.

Našim novým řidičům poskytujeme firemní vozy, za které nepožadujeme peníze za pronájem či kauci - tedy žádné vstupní náklady.


Chcete jezdit vlastním vozem?

Nabízíme také variantu stávajícím řidičům jezdit s vlastními vozy.

Pro řidiče, kteří chtějí využít možnosti jezdit s vlastními vozy a dosáhnout tak vyšších výdělků, máme i tuto variantu.

Nelze jezdit s vozy, které jsou určené pro normální užití. Vůz Vám musíme do flotily schválit a musí začít splňovat zákonem daná kritéria.

Nemůžeme Vám schválit příliš starý vůz, ve špatném technickém stavu či jakkoliv poškozený.

Vůz musí projít každý rok technickou kontrolou a měřením emisí. Opatřen zákonnou pojistkou pro přepravu osob, ohlášení vozidla na Magistrátu hl. m. Prahy, registrace a placení silniční daně a rozhlasového poplatku.


Informace pro nové řidiče

Příspěvky, bonusy a administrace

Všem novým řidičům, aby mohli u nás začít pracovat, proplácíme náklady a poplatky spojené se získáním žluté karty řidiče taxislužby a zkoušky z místopisu na území hl. m. Prahy.

Samozřejmostí je administrace spojená s přihláškou k testu a žádostí o žlutou kartu. Následně školíme a připravíme nové řidiče na úspěšné absolvování potřebného testu z místopisu.  

Při získání žluté karty řidiče a složení zkoušky z místopisu má každý řidič nárok na jednorázový vstupní bonus ve formě finanční odměny.

Pro řidiče bydlící mimo Prahu, poskytujeme benefit ve formě příspěvku na dopravu za prací.