PRAGUE FLEET OF CARS
NÁŠ TÝM - VÁŠ ÚSPĚCH JE PRO NÁS MOTIVACÍ

 

Bc. Marie Studničná

Jednatel společnosti

Marie vystudovala bakalářský obor v oblasti managementu a řízení firem. Nadále studuje inženýrský obor v oblasti řízení a rozvoje firem a regionálního rozvoje měst a regionů ve státní správě.

Ve společnosti má na starost jednání za firmu, fakturace,  vyřizování všech potřebných povolení a jednání se všemi státními institucemi.


 

Robert Studničný

Majitel společnosti

Robert je zakladatel mateřské firmy SELF SERVICE s.r.o., je zodpovědný za celý tým a schvaluje všechna důležitá firemní rozhodnutí.

Podnikání se věnuje již od roku 2007 a neustále hledá nové možnosti, které český obchodní trh nabízí. Jeho hlavním zaměřením je orientace v problematice a správě řízení firem a jejich odpovědnosti, právní odpovědnosti a daňové povinnosti.


 

Jiří Jarolímek

Manažer flotily

Jiří je jedním ze zakládájících členů naší firemní flotily. Má na starost celý vozový park, kontroly a servis vozů, rozdělování směn a automobilů řidičům. Také vybírá a školí naše nové řidiče.

Ve firmě má největší praxi a bohaté zkušenosti v oblasti přepravy osob. A proto péče a jednání s našimi VIP klienty je jeho výsadou. 


Marie Kratochvílová

Účetní

Marie se v oboru účetnictví a daní pohybuje od roku 2001, kdy dlouholetým působením na Finančním úřadě v Ústí nad Labem získala praxi nejen v oblasti účetnictví a daní, ale i dotací.